Migracja strony i poczty

GRATIS

Właściciele stron chętnie zlecają nam przeniesienie do nas swoich zasobów. Dzięki temu korzystają ze wszystkich zalet naszego hostingu i kończą się ich problemy z dotychczasowym dostawcą. Jednocześnie nie muszą już sami martwić się o migrację.

Formularz przeznaczony dla osób już korzystających z naszego hostingu. Regulamin usługi przeniesienia strony i poczty do pobrania tutaj.

Dobre powody do przejścia!

Sprawdziliśmy, jak zachowuje się klasyczna strona www.

Do testów przyjęliśmy instalację WordPress (najbardziej popularny silnik stron www na świecie) wraz ze sklepem WooCommerce z domyślnymi produktami. WooCommerce stanowi, zaraz po PrestaShop, drugi co do popularności silnik sklepów w Polsce.

Przeciętny czas wczytywania wynosił 2300-2600 ms. Na hostingu Hekko, po włączeniu wtyczki LS Cache i przy korzystaniu protokołu HTTP/2, które stanowią standardowe wyposażenie hostingu współdzielonego Hekko – uzyskaliśmy czasy rzędu 830-880 ms, czyli trzykrotnie krótsze!

Hosting w Hekko zapewnia bogactwo technologii przyspieszających działanie strony. Możesz wybrać dowolną wersję PHP i korzystać z opcache i LS Cache, co w połączeniu z protokołem HTTP/2 zapewnia bardzo wydajne działanie, ograniczające mocno wykorzystanie zasobów.

Czas wczytywania strony

Porównanie czasu ładowania strony na klasycznym hostingu z Hekko z HTTP/2 + LS Cache.

Hosting może działać szybciej

Szybszy serwer

Bardzo szybki serwer www LiteSpeed, wraz z wieloma opcjami cacheującymi, w tym opcache oraz LSCache, pozwalają na radykalne przyspieszenie działania stron.

Szybsza strona

Nasz hosting zapewnia Ci możliwość korzystania z zalet HTTP/2. Możesz korzystać z równoległego ładowania zasobów, a nawet – z ładowania ich ZANIM poprosi o nie przeglądarka. To dalsze przyspieszenie strony.

Pomoc z RODO

Umowę powierzenia przetwarzania dancych osobowych zawierasz u nas całkowicie bezpłatnie, w sposób elektroniczny. Co więcej – udostępniamy Ci bezpłatnie generator polityki prywatności na Twoją stronę www.

Bezpłatna migracja

Jak bardzo lubisz samodzielne przenoszenie strony między hostingami? W wybranych planach hostingowych Twoją stronę i pocztę zmigrujemy do nas bezpłatnie, żebyś nie musiał męczyć się z odpowiedzią na to pytanie.

Do przeniesienia Hosting BIZNES lub PRO Inny pakiet hostingowy
Do 5 stron wwwGRATIS349,-
Do 5 kont pocztyGRATIS349,-
kolejna strona49,-49,-
kolejne konto poczty29,-29,-
netto | brutto