Pozycjonowanie stron WWW

Pozycjonowanie w wyszukiwarce

Przygotowanie użytecznej strony internetowej wymaga pracy oraz czasu. Odpowiednie teksty, struktura strony oraz dodatkowe funkcje mają bezpośredni wpływ na jej przyjazny charakter względem użytkowników. Funkcjonalna strona jednak na nic się przyda jeśli nikt jej nie będzie odwiedzał.

Zależy Ci, aby Twoja strona cieszyła się popularnością wśród użytkowników? Chcesz, aby klienci łatwo odnaleźli Twoją ofertę w Internecie? Marzysz o tym, aby to klient sam zgłaszał się z zapytaniem do Twojej firmy? Pozycjonowanie to usługa dla Ciebie!

Czy wiesz, że ponad 90% internautów poszukując informacji w Internecie przegląda tylko pierwszą stronę wyszukiwarki? Konkurencja pomiędzy firmami jest ogromna, ponieważ rywalizujących firm jest czasem kilkaset, a miejsc tylko dla 10 najlepszych. Internauci wpisując zapytanie w pole wyszukiwania używają tzw. fraz kluczowych.

Na czym to polega?

Celem pozycjonowania jest znalezienie się na możliwie jak najwyższym miejscu na frazy kluczowe wyszukiwane przez potencjalnych klientów. Wybór odpowiednich haseł to proces, który bazuje na szerokiej i dogłębnej analizie rynku oraz zachowań internautów. Od jego dokładności w dużej mierze zależy dalszy sukces na rynku internetowym. Podstawą pozycjonowania jest natomiast optymalizacja strony wraz z budowaniem sieci linków, które prowadzą do Twojej witryny. W skrócie można przyjąć, że czym więcej linków prowadzi do Twojej witryny oraz im lepszej jest ona jakości – tym jej pozycja w wyszukiwarce jest lepsza.

Jak być wyżej w wyszukiwarce Google?

Skorzystaj z formularza poniżej, a nasz doradca zadzwoni lub napisze do Ciebie, aby przygotować indywidualną ofertę, uwzględniając specyfikę Twojej strony i konkurencji.